Ηλία Πουλόπουλου 37-39 : Ηλία Πουλόπουλου 37-39, 11851 Αθήνα, Greece


Dostupné informace o Ηλία Πουλόπουλου 37-39 :




Název: Název

Ηλία Πουλόπουλου 37-39

Adresa: Adresa

Ηλία Πουλόπουλου 37-39, 11851 Αθήνα, Greece

Kapacita: Kapacita

3 míst

Typ parkoviště: Typ parkoviště

Na ulici / Pod širým nebem

Provozovatel: Provozovatel

PARKinATHENS

Kontakt: Kontakt

+30 21 0528 7800

Otevírací doba: Otevírací doba

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

Platby: Platby

Platba kuponem

Jaké platební metody jsou přijímány? Jaké platební metody jsou přijímány?
  • Přijímá mobilní platby
Omezení Omezení
  • Bez omezení mimo uvedené hodiny


Ceník Ηλία Πουλόπουλου 37-39

30 min (Po-Pá 9:00-21:00; So 9:00-16:00) ➜ EUR 0.50
1h (Po-Pá 9:00-21:00; So 9:00-16:00) ➜ EUR 1.00
1.5h (Po-Pá 9:00-21:00; So 9:00-16:00) ➜ EUR 1.50
2h (Po-Pá 9:00-21:00; So 9:00-16:00) ➜ EUR 2.00
2.5h (Po-Pá 9:00-21:00; So 9:00-16:00) ➜ EUR 4.00
3h (Po-Pá 9:00-21:00; So 9:00-16:00) ➜ EUR 6.00
max. doba stání 3h (Po-Pá 9:00-21:00; So 9:00-16:00)
zdarma mimo uvedené hodiny


Další parkování ve městě Αθήνα

O Ηλία Πουλόπουλου 37-39 :

Ηλία Πουλόπουλου 37-39 je parkoviště na adrese Ηλία Πουλόπουλου 37-39, 11851 Αθήνα, Greece ve městě Αθήνα ve Švýcarsku. Má 3 vyznačených parkovacích míst. Otevírací dobu, ceny a podrobnosti o příjezdu najdete výše.

+30 21 0528 7800


Provozní doba :
Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin


V okolí Ηλία Πουλόπουλου 37-39:

Ηλία Πουλόπουλου 37-38

Ηλία Πουλόπουλου 37-38, 11851 Αθήνα, Greece
0.02 km odsud

Číst dále
Ηλία Πουλόπουλου 41-47

Ηλία Πουλόπουλου 41-47, 11851 Αθήνα, Greece
0.04 km odsud

Číst dále
Ηλία Πουλόπουλου 44-46

Ηλία Πουλόπουλου 44-46, 11851 Αθήνα, Greece
0.05 km odsud

Číst dále
Ηλία Πουλόπουλου 29-30

Ηλία Πουλόπουλου 29-30, 11851 Αθήνα, Greece
0.07 km odsud

Číst dále
Νηλέως 36-38

Νηλέως 36-38, 11851 Αθήνα, Greece
0.15 km odsud

Číst dále
Νηλέως 32

Νηλέως 32, 11851 Αθήνα, Greece
0.15 km odsud

Číst dále



Často kladené otázky:

Ηλία Πουλόπουλου 37-39 se nachází na adrese Ηλία Πουλόπουλου 37-39, 11851 Αθήνα, Greece, Αθήνα. Pro navigaci můžete použít tlačítko níže.

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

30 min (Po-Pá 9:00-21:00; So 9:00-16:00) ➜ EUR 0.50
1h (Po-Pá 9:00-21:00; So 9:00-16:00) ➜ EUR 1.00
1.5h (Po-Pá 9:00-21:00; So 9:00-16:00) ➜ EUR 1.50
2h (Po-Pá 9:00-21:00; So 9:00-16:00) ➜ EUR 2.00
2.5h (Po-Pá 9:00-21:00; So 9:00-16:00) ➜ EUR 4.00
3h (Po-Pá 9:00-21:00; So 9:00-16:00) ➜ EUR 6.00
max. doba stání 3h (Po-Pá 9:00-21:00; So 9:00-16:00)
zdarma mimo uvedené hodiny

  • Přijímá mobilní platby

  • Bez omezení mimo uvedené hodiny

  • Ηλία Πουλόπουλου 37-39 nabízí 3 parkovacích míst pro vozidla.

  • Ηλία Πουλόπουλου 37-39 je parkoviště typu: Na ulici, Pod širým nebem.

  • Ηλία Πουλόπουλου 37-39 provozuje PARKinATHENS.

Telefon: +30 21 0528 7800

.


Další parkování ve městě Αθήνα Zobrazit trasu Sdílet