Bulevardul Mircea cel Bătrîn : Bulevardul Mircea cel Bătrîn, Chișinău, Moldova


Dostupné informace o Bulevardul Mircea cel Bătrîn :




Název: Název

Bulevardul Mircea cel Bătrîn

Adresa: Adresa

Bulevardul Mircea cel Bătrîn, Chișinău, Moldova

Kapacita: Kapacita

18 míst

Typ parkoviště: Typ parkoviště

Na ulici / Pod širým nebem

Otevírací doba: Otevírací doba

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin



Ceník Bulevardul Mircea cel Bătrîn

1h ➜ zdarma


Další parkování ve městě Chișinău

O Bulevardul Mircea cel Bătrîn :

Bulevardul Mircea cel Bătrîn je parkoviště na adrese Bulevardul Mircea cel Bătrîn, Chișinău, Moldova ve městě Chișinău ve Švýcarsku. Má 18 vyznačených parkovacích míst. Otevírací dobu, ceny a podrobnosti o příjezdu najdete výše.

Provozní doba :
Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin


V okolí Bulevardul Mircea cel Bătrîn:

Bulevardul Mircea cel Bătrîn

Bulevardul Mircea cel Bătrîn, Chișinău, Moldova
0.12 km odsud

Číst dále
Bd. Mircea cel Bătrîn 25/1

Bd. Mircea cel Bătrîn 25/1, MD-2075 Chișinău, Moldova
0.22 km odsud

Číst dále
str. Mihail Sadoveanu 9/3

str. Mihail Sadoveanu 9/3, MD-2044 Chișinău, Moldova
1.04 km odsud

Číst dále
N1

bd. Moscova, 9/5, MD-2068 Chișinău, Moldova
2.1 km odsud

Číst dále
Matei Basarab 19

Matei Basarab 19, MD-2068 Chișinău, Moldova
2.11 km odsud

Číst dále
Tekwill

str. Studentilor 9/11, 2045 Chișinău, Moldova
2.22 km odsud

Číst dále



Často kladené otázky:

Bulevardul Mircea cel Bătrîn se nachází na adrese Bulevardul Mircea cel Bătrîn, Chișinău, Moldova, Chișinău. Pro navigaci můžete použít tlačítko níže.

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

1h ➜ zdarma

  • Bulevardul Mircea cel Bătrîn nabízí 18 parkovacích míst pro vozidla.

  • Bulevardul Mircea cel Bătrîn je parkoviště typu: Na ulici, Pod širým nebem.

.


Další parkování ve městě Chișinău Zobrazit trasu Sdílet