Námestie Franza Liszta 1 : Námestie Franza Liszta 1, 811 04 Bratislava, Slovakia


Dostupné informace o Námestie Franza Liszta 1 :




Název: Název

Námestie Franza Liszta 1

Adresa: Adresa

Námestie Franza Liszta 1, 811 04 Bratislava, Slovakia

Kapacita: Kapacita

8 míst

Typ parkoviště: Typ parkoviště

Na ulici / Pod širým nebem

Provozovatel: Provozovatel

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Kontakt: Kontakt

+421 800 222 888

Otevírací doba: Otevírací doba

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

Platby: Platby

Platba podle SPZ

Vybavení Vybavení
  • Nabíjení elektromobilů
Jaké platební metody jsou přijímány? Jaké platební metody jsou přijímány?
  • Přijímá kreditní karty
  • Přijímá mince
  • Přijímá mobilní platby
Omezení Omezení
  • Pouze elektromobily


Ceník Námestie Franza Liszta 1

1h (Po-Pá 8:00-24:00) ➜ EUR 1.00
zdarma mimo uvedené hodiny


Další parkování ve městě Bratislava

O Námestie Franza Liszta 1 :

Námestie Franza Liszta 1 je parkoviště na adrese Námestie Franza Liszta 1, 811 04 Bratislava, Slovakia ve městě Bratislava ve Švýcarsku. Má 8 vyznačených parkovacích míst. Otevírací dobu, ceny a podrobnosti o příjezdu najdete výše.

+421 800 222 888


Provozní doba :
Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin


V okolí Námestie Franza Liszta 1:

Parkovisko Hlavná stanica

Namestie Franza Lizsta 1, 811 04 Bratislava, Slovakia
0.11 km odsud

Číst dále
Leškova 3

Leškova 3, 811 04 Bratislava, Slovakia
0.2 km odsud

Číst dále
Šancová

Šancová, 81105 Bratislava, Slovakia
0.38 km odsud

Číst dále
LOFT Hotel Bratislava

Štefánikova 4, 811 05 Bratislava, Slovakia
0.52 km odsud

Číst dále
Jozefská 5

Jozefská 5, 811 06 Bratislava, Slovakia
0.63 km odsud

Číst dále
Jozefská 9

Jozefská 9, 811 06 Bratislava, Slovakia
0.66 km odsud

Číst dále



Často kladené otázky:

Námestie Franza Liszta 1 se nachází na adrese Námestie Franza Liszta 1, 811 04 Bratislava, Slovakia, Bratislava. Pro navigaci můžete použít tlačítko níže.

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

1h (Po-Pá 8:00-24:00) ➜ EUR 1.00
zdarma mimo uvedené hodiny

  • Nabíjení elektromobilů

  • Přijímá kreditní karty
  • Přijímá mince
  • Přijímá mobilní platby

  • Pouze elektromobily

  • Námestie Franza Liszta 1 nabízí 8 parkovacích míst pro vozidla.

  • Námestie Franza Liszta 1 je parkoviště typu: Na ulici, Pod širým nebem.

  • Námestie Franza Liszta 1 provozuje Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy.

Telefon: +421 800 222 888

.


Další parkování ve městě Bratislava Zobrazit trasu Sdílet