Hipermarket Stup : Kurta Schorka 28, 71000 Sarajevo, Bosnia and Herzegovina


Beschikbare details van Hipermarket Stup :




Naam: Naam

Hipermarket Stup

Adres: Adres

Kurta Schorka 28, 71000 Sarajevo, Bosnia and Herzegovina

Capaciteit: Capaciteit

130 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Trgovački lanac Bingo d.o.o.

Contact: Contact

+387 33 586-691

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 08:00–21:00
Dinsdag: 08:00–21:00
Woensdag: 08:00–21:00
Donderdag: 08:00–21:00
Vrijdag: 08:00–21:00
Zaterdag: 08:00–21:00
Zondag: 08:00–21:00

Beperkingen Beperkingen
  • Alleen klanten
  • Alleen bezoekers


Prijzen bij Hipermarket Stup

vast tarief (8:00-21:00) ➜ gratis


Meer parkeren in Sarajevo

Over Hipermarket Stup :

Hipermarket Stup is een parkeerlocatie aan Kurta Schorka 28, 71000 Sarajevo, Bosnia and Herzegovina in Sarajevo, Zwitserland. Er zijn 130 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+387 33 586-691


Openingstijden :
Maandag: 08:00–21:00
Dinsdag: 08:00–21:00
Woensdag: 08:00–21:00
Donderdag: 08:00–21:00
Vrijdag: 08:00–21:00
Zaterdag: 08:00–21:00
Zondag: 08:00–21:00


In de buurt van Hipermarket Stup:

ZONA parking aerodrom Sarajevo

Davorina Popovića 10, 71210 Općina Ilidža, Bosnia and Herzegovina
0.55 km afstand

Meer lezen
Space Office Center

Pijačna 14k, 71000 Općina Ilidža, Bosnia and Herzegovina
0.91 km afstand

Meer lezen
Sarajevo International Airport

Kurta Schorka 36, 71210 Općina Ilidža, Bosnia and Herzegovina
1.09 km afstand

Meer lezen
Sarajevska cesta

Sarajevska cesta, 71000 Općina Ilidža, Bosnia and Herzegovina
1.29 km afstand

Meer lezen
Radon Plaza Hotel

Džemala Bijedića 185, 71000 Općina Ilidža, Bosnia and Herzegovina
1.3 km afstand

Meer lezen
Semira Frašte 19

Semira Frašte 19, 71000 Sarajevo, Bosnia and Herzegovina
1.38 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Hipermarket Stup is gevestigd op Kurta Schorka 28, 71000 Sarajevo, Bosnia and Herzegovina, Sarajevo. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 08:00–21:00
Dinsdag: 08:00–21:00
Woensdag: 08:00–21:00
Donderdag: 08:00–21:00
Vrijdag: 08:00–21:00
Zaterdag: 08:00–21:00
Zondag: 08:00–21:00

vast tarief (8:00-21:00) ➜ gratis

  • Alleen klanten
  • Alleen bezoekers

  • Hipermarket Stup biedt 130 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Hipermarket Stup is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

  • Hipermarket Stup wordt beheerd door Trgovački lanac Bingo d.o.o..

Telefoon: +387 33 586-691

.


Meer parkeren in Sarajevo Routebeschrijving Delen