Ευαγόρα Παπαχριστοφόρου : Ευαγόρα Παπαχριστοφόρου, 3030 Λεμεσός, Cyprus


Beschikbare details van Ευαγόρα Παπαχριστοφόρου :




Naam: Naam

Ευαγόρα Παπαχριστοφόρου

Adres: Adres

Ευαγόρα Παπαχριστοφόρου, 3030 Λεμεσός, Cyprus

Capaciteit: Capaciteit

22 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Betalingen: Betalingen

Bewaker

Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten


Prijzen bij Ευαγόρα Παπαχριστοφόρου

vast tarief ➜ EUR 2.00


Meer parkeren in Λεμεσός

Over Ευαγόρα Παπαχριστοφόρου :

Ευαγόρα Παπαχριστοφόρου is een parkeerlocatie aan Ευαγόρα Παπαχριστοφόρου, 3030 Λεμεσός, Cyprus in Λεμεσός, Zwitserland. Er zijn 22 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend


In de buurt van Ευαγόρα Παπαχριστοφόρου:

Ευ. Παπαχριστοφόρου

Ευ. Παπαχριστοφόρου, 3031 Λεμεσός, Cyprus
0.07 km afstand

Meer lezen
Θέκλας Αντ. Λυσιωτου

Θέκλας Αντ. Λυσιωτου, 3030 Λεμεσός, Cyprus
0.14 km afstand

Meer lezen
Νικηφόρου Γρηγορά 5

Νικηφόρου Γρηγορά 5, 3030 Λεμεσός, Cyprus
0.15 km afstand

Meer lezen
Νικηφόρου Γρηγορά 5/2

Νικηφόρου Γρηγορά 5/2, 3030 Λεμεσός, Cyprus
0.18 km afstand

Meer lezen
Μανώλη Καλομοίρη

Μανώλη Καλομοίρη, 3030 Λεμεσός, Cyprus
0.22 km afstand

Meer lezen
Γεώργιου Γρίβα Διγενή 5

Γεώργιου Γρίβα Διγενή 5, 3035 Λεμεσός, Cyprus
0.23 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Ευαγόρα Παπαχριστοφόρου is gevestigd op Ευαγόρα Παπαχριστοφόρου, 3030 Λεμεσός, Cyprus, Λεμεσός. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

vast tarief ➜ EUR 2.00

  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten

  • Ευαγόρα Παπαχριστοφόρου biedt 22 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Ευαγόρα Παπαχριστοφόρου is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

.


Meer parkeren in Λεμεσός Routebeschrijving Delen