P+R Puistola Rautatieasema : Maatullinaukio 10, 00750 Helsinki, Finland


Beschikbare details van P+R Puistola Rautatieasema :




Naam: Naam

P+R Puistola Rautatieasema

Adres: Adres

Maatullinaukio 10, 00750 Helsinki, Finland

Capaciteit: Capaciteit

7 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Helsingin kaupungin liikenneliikelaitos

Contact: Contact

+358 9 47664000

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Beperkingen Beperkingen
  • Alleen klanten
  • Parkeerschijf verplicht
  • Alleen bezoekers


Prijzen bij P+R Puistola Rautatieasema

vast tarief ➜ gratis
max. parkeerduur 12h


Meer parkeren in Helsinki

Over P+R Puistola Rautatieasema :

P+R Puistola Rautatieasema is een parkeerlocatie aan Maatullinaukio 10, 00750 Helsinki, Finland in Helsinki, Zwitserland. Er zijn 7 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+358 9 47664000


Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend


In de buurt van P+R Puistola Rautatieasema:

P+R Puistola

Tapulikaupungintie 3, 00750 Helsinki, Finland
0.09 km afstand

Meer lezen
P+R Puistola Rautatieasema

Raidekuja 2, 00750 Helsinki, Finland
0.1 km afstand

Meer lezen
P+R Puistola Rautatieasema

Tapulinkaupungintie 7, 00750 Helsinki, Finland
0.14 km afstand

Meer lezen
P+R Puistola Rautatieasema

Päitsipolku 3, 00750 Helsinki, Finland
0.38 km afstand

Meer lezen
P+R Malmin Asema

Malmin Kauppatie 17, 00700 Helsinki, Finland
2.95 km afstand

Meer lezen
P+R Pikkalankatu

Pikkalankatu 1, 00700 Helsinki, Finland
3 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

P+R Puistola Rautatieasema is gevestigd op Maatullinaukio 10, 00750 Helsinki, Finland, Helsinki. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

vast tarief ➜ gratis
max. parkeerduur 12h

  • Alleen klanten
  • Parkeerschijf verplicht
  • Alleen bezoekers

  • P+R Puistola Rautatieasema biedt 7 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • P+R Puistola Rautatieasema is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

  • P+R Puistola Rautatieasema wordt beheerd door Helsingin kaupungin liikenneliikelaitos.

Telefoon: +358 9 47664000

.


Meer parkeren in Helsinki Routebeschrijving Delen