Mainstraße 38 : Mainstraße 38, 50996 Köln, Germany


Beschikbare details van Mainstraße 38 :




Naam: Naam

Mainstraße 38

Adres: Adres

Mainstraße 38, 50996 Köln, Germany

Capaciteit: Capaciteit

2 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Op straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Stadt Köln

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Voorzieningen Voorzieningen
  • Opladen elektrische auto
Beperkingen Beperkingen
  • Alleen elektrische voertuigen


Prijzen bij Mainstraße 38

vast tarief ➜ gratis


Meer parkeren in Köln

Over Mainstraße 38 :

Mainstraße 38 is een parkeerlocatie aan Mainstraße 38, 50996 Köln, Germany in Köln, Zwitserland. Er zijn 2 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend


In de buurt van Mainstraße 38:

Gudrunstraße 15

Gudrunstraße 15, 50996 Köln, Germany
0.8 km afstand

Meer lezen
P+R Rodenkirchen

Schillingsrotter Straße 38, 50996 Köln, Germany
0.86 km afstand

Meer lezen
Maternusplatz

Nibelungenweg 2a, 50996 Köln, Germany
1.02 km afstand

Meer lezen
Rodderweg 50

Rodderweg 50, 50999 Köln, Germany
1.75 km afstand

Meer lezen
Lidl

Emil-Hoffmann-Straße 42, 50996 Köln, Germany
1.96 km afstand

Meer lezen
Lindenallee 41

Lindenallee 41, 50968 Köln, Germany
2.25 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Mainstraße 38 is gevestigd op Mainstraße 38, 50996 Köln, Germany, Köln. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

vast tarief ➜ gratis

  • Opladen elektrische auto

  • Alleen elektrische voertuigen

  • Mainstraße 38 biedt 2 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Mainstraße 38 is een parkeerplaats van het type: Op straat, Openlucht.

  • Mainstraße 38 wordt beheerd door Stadt Köln.

.


Meer parkeren in Köln Routebeschrijving Delen