Nýlendugata 39 : Nýlendugata 39, 101 Reykjavíkurborg, Iceland


Beschikbare details van Nýlendugata 39 :




Naam: Naam

Nýlendugata 39

Adres: Adres

Nýlendugata 39, 101 Reykjavíkurborg, Iceland

Capaciteit: Capaciteit

5 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Op straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Bílastæðasjóður Reykjavíkur

Contact: Contact

+354 411 1111

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Betalingen: Betalingen

Betalen op kenteken

Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert creditcards
  • Accepteert munten
  • Accepteert mobiele betalingen


Prijzen bij Nýlendugata 39

1h (Ma-Vr 9:00-21:00; Za-Zo 10:00-21:00) ➜ ISK 230.00
gratis buiten de vermelde uren


Meer parkeren in Reykjavíkurborg

Over Nýlendugata 39 :

Nýlendugata 39 is een parkeerlocatie aan Nýlendugata 39, 101 Reykjavíkurborg, Iceland in Reykjavíkurborg, Zwitserland. Er zijn 5 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+354 411 1111


Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend


In de buurt van Nýlendugata 39:

Nýlendugata 32

Nýlendugata 32, 101 Reykjavíkurborg, Iceland
0.01 km afstand

Meer lezen
Nýlendugata 45

Nýlendugata 45, 101 Reykjavíkurborg, Iceland
0.03 km afstand

Meer lezen
Bakkastígur 1

Bakkastígur 1, 101 Reykjavíkurborg, Iceland
0.03 km afstand

Meer lezen
Seljavegur 1b

Seljavegur 1b, 101 Reykjavíkurborg, Iceland
0.04 km afstand

Meer lezen
Nýlendugata 30

Nýlendugata 30, 101 Reykjavíkurborg, Iceland
0.04 km afstand

Meer lezen
Seljavegur 2

Seljavegur 2, 101 Reykjavíkurborg, Iceland
0.05 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Nýlendugata 39 is gevestigd op Nýlendugata 39, 101 Reykjavíkurborg, Iceland, Reykjavíkurborg. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

1h (Ma-Vr 9:00-21:00; Za-Zo 10:00-21:00) ➜ ISK 230.00
gratis buiten de vermelde uren

  • Accepteert creditcards
  • Accepteert munten
  • Accepteert mobiele betalingen

  • Nýlendugata 39 biedt 5 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Nýlendugata 39 is een parkeerplaats van het type: Op straat, Openlucht.

  • Nýlendugata 39 wordt beheerd door Bílastæðasjóður Reykjavíkur.

Telefoon: +354 411 1111

.


Meer parkeren in Reykjavíkurborg Routebeschrijving Delen