Mater Dei Hospital : Triq Dun Karm, MSD 2090 L-Imsida, Malta


Beschikbare details van Mater Dei Hospital :




Naam: Naam

Mater Dei Hospital

Adres: Adres

Triq Dun Karm, MSD 2090 L-Imsida, Malta

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Mater Dei Hospital

Contact: Contact

+356 2545 4184

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Betalingen: Betalingen

Betalen bij automaat

Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten
Beperkingen Beperkingen
  • Alleen klanten
  • Alleen bezoekers
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Max. hoogte 2.00 m


Prijzen bij Mater Dei Hospital

30 min ➜ gratis
1h ➜ EUR 0.70
2h ➜ EUR 1.40
3h ➜ EUR 2.10
4h ➜ EUR 2.80
24h ➜ EUR 3.50
Nacht (inrit na 22:00, uitrit vóór 6:00) ➜ EUR 0.80


Meer parkeren in L-Imsida

Over Mater Dei Hospital :

Mater Dei Hospital is een parkeerlocatie aan Triq Dun Karm, MSD 2090 L-Imsida, Malta in L-Imsida, Zwitserland. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+356 2545 4184


Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend


In de buurt van Mater Dei Hospital:

Mater Dei Hospital

Triq Dun Karm, MSD 2090 L-Imsida, Malta
0.03 km afstand

Meer lezen
Mater Dei Hospital

Triq Dun Karm, MSD 2090 L-Imsida, Malta
0.19 km afstand

Meer lezen
Mater Dei Hospital

MSD, MSD 2090 L-Imsida, Malta
0.38 km afstand

Meer lezen
Vitorja 54

Vitorja 54, Birkirkara, Malta
0.85 km afstand

Meer lezen
Vjal Ir-Rihan 11

Vjal Ir-Rihan 11, SGN 1033 San Ġwann, Malta
0.86 km afstand

Meer lezen
Triq Salvu Psaila

Triq Salvu Psaila, Birkirkara, Malta
1.1 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Mater Dei Hospital is gevestigd op Triq Dun Karm, MSD 2090 L-Imsida, Malta, L-Imsida. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

30 min ➜ gratis
1h ➜ EUR 0.70
2h ➜ EUR 1.40
3h ➜ EUR 2.10
4h ➜ EUR 2.80
24h ➜ EUR 3.50
Nacht (inrit na 22:00, uitrit vóór 6:00) ➜ EUR 0.80

  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten

  • Alleen klanten
  • Alleen bezoekers

  • Max. hoogte 2.00 m

  • Mater Dei Hospital is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

  • Mater Dei Hospital wordt beheerd door Mater Dei Hospital.

Telefoon: +356 2545 4184

.


Meer parkeren in L-Imsida Routebeschrijving Delen