Strada Alexei Șciusev 91 : Strada Alexei Șciusev 91, 2012 Chișinău, Moldova


Beschikbare details van Strada Alexei Șciusev 91 :




Naam: Naam

Strada Alexei Șciusev 91

Adres: Adres

Strada Alexei Șciusev 91, 2012 Chișinău, Moldova

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Contact: Contact

+373 686 68 841

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten

Betalingen: Betalingen

Betaald parkeren met ticket

Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Max. hoogte 1.13 m
  • Max. gewicht 222 kg


Prijzen bij Strada Alexei Șciusev 91

Klant, Bezoekers: 2 min (Ma-Vr) ➜ MDL 2.00


Meer parkeren in Chișinău

Over Strada Alexei Șciusev 91 :

Strada Alexei Șciusev 91 is een parkeerlocatie aan Strada Alexei Șciusev 91, 2012 Chișinău, Moldova in Chișinău, Zwitserland. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+373 686 68 841


Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten


In de buurt van Strada Alexei Șciusev 91:

Strada București 9w

Strada București 9w, 2012 Chișinău, Moldova
0.09 km afstand

Meer lezen
Jolly Alon Hotel & Business Center

Strada Maria Cebotari 37, MD-2012 Chișinău, Moldova
0.3 km afstand

Meer lezen
Str. 31 August 1989, 78

Str. 31 August 1989, 78, 2012 Chișinău, Moldova
0.43 km afstand

Meer lezen
Ecosport Gym

Strada Alexei Mateevici 113/2, 2009 Chișinău, Moldova
0.5 km afstand

Meer lezen
Strada Veronica Micle 9

Strada Veronica Micle 9, MD-2012 Chișinău, Moldova
0.95 km afstand

Meer lezen
улица Василе Александри

улица Василе Александри, Chișinău, Moldova
0.97 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Strada Alexei Șciusev 91 is gevestigd op Strada Alexei Șciusev 91, 2012 Chișinău, Moldova, Chișinău. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten

Klant, Bezoekers: 2 min (Ma-Vr) ➜ MDL 2.00

  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten

  • Max. hoogte 1.13 m
  • Max. gewicht 222 kg

  • Strada Alexei Șciusev 91 is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

Telefoon: +373 686 68 841

.


Meer parkeren in Chișinău Routebeschrijving Delen