Meše Selimovića : Meše Selimovića, 81000 Podgorica, Montenegro


Beschikbare details van Meše Selimovića :




Naam: Naam

Meše Selimovića

Adres: Adres

Meše Selimovića, 81000 Podgorica, Montenegro

Capaciteit: Capaciteit

25 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Op straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Parking Servis Podgorica

Contact: Contact

+382 20 665 515

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Betalingen: Betalingen

Betaald parkeren met ticket

Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert munten
  • Accepteert mobiele betalingen
Beperkingen Beperkingen
  • Geen beperkingen buiten de vermelde uren


Prijzen bij Meše Selimovića

1h (Ma-Za 7:00-24:00) ➜ EUR 0.40
Feestdagen (Ma-Za 7:00-24:00) ➜ gratis
max. parkeerduur 3h (Ma-Za 7:00-24:00)
gratis buiten de vermelde uren


Meer parkeren in Podgorica

Over Meše Selimovića :

Meše Selimovića is een parkeerlocatie aan Meše Selimovića, 81000 Podgorica, Montenegro in Podgorica, Zwitserland. Er zijn 25 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+382 20 665 515


Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend


In de buurt van Meše Selimovića:

Meše Selimovića

Meše Selimovića, 81000 Podgorica, Montenegro
0.01 km afstand

Meer lezen
Meše Selimovića

Meše Selimovića, 81000 Podgorica, Montenegro
0.11 km afstand

Meer lezen
Blaža Jovanovića

Blaža Jovanovića, 81000 Podgorica, Montenegro
0.18 km afstand

Meer lezen
Blaža Jovanovića

Blaža Jovanovića, 81000 Podgorica, Montenegro
0.19 km afstand

Meer lezen
Blaža Jovanovića

Blaža Jovanovića, 81000 Podgorica, Montenegro
0.19 km afstand

Meer lezen
Moskovska

Moskovska, 81000 Podgorica, Montenegro
1.06 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Meše Selimovića is gevestigd op Meše Selimovića, 81000 Podgorica, Montenegro, Podgorica. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

1h (Ma-Za 7:00-24:00) ➜ EUR 0.40
Feestdagen (Ma-Za 7:00-24:00) ➜ gratis
max. parkeerduur 3h (Ma-Za 7:00-24:00)
gratis buiten de vermelde uren

  • Accepteert munten
  • Accepteert mobiele betalingen

  • Geen beperkingen buiten de vermelde uren

  • Meše Selimovića biedt 25 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Meše Selimovića is een parkeerplaats van het type: Op straat, Openlucht.

  • Meše Selimovića wordt beheerd door Parking Servis Podgorica.

Telefoon: +382 20 665 515

.


Meer parkeren in Podgorica Routebeschrijving Delen