Ogmund Finnsons vei 20 : Ogmund Finnsons vei 20, 4009 Stavanger, Norway


Beschikbare details van Ogmund Finnsons vei 20 :




Naam: Naam

Ogmund Finnsons vei 20

Adres: Adres

Ogmund Finnsons vei 20, 4009 Stavanger, Norway

Capaciteit: Capaciteit

2 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Op straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Stavanger Parkering KF

Contact: Contact

+47 51 50 76 72

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend



Prijzen bij Ogmund Finnsons vei 20

vast tarief ➜ gratis


Meer parkeren in Stavanger

Over Ogmund Finnsons vei 20 :

Ogmund Finnsons vei 20 is een parkeerlocatie aan Ogmund Finnsons vei 20, 4009 Stavanger, Norway in Stavanger, Zwitserland. Er zijn 2 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+47 51 50 76 72


Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend


In de buurt van Ogmund Finnsons vei 20:

Ogmund Finnsons vei 17

Ogmund Finnsons vei 17, 4009 Stavanger, Norway
0.02 km afstand

Meer lezen
Hjaltlandsgata 32

Hjaltlandsgata 32, 4009 Stavanger, Norway
0.03 km afstand

Meer lezen
Ogmund Finnsons vei 20

Ogmund Finnsons vei 20, 4009 Stavanger, Norway
0.03 km afstand

Meer lezen
Hjaltlandsgata 28

Hjaltlandsgata 28, 4009 Stavanger, Norway
0.06 km afstand

Meer lezen
Ogmund Finnsons vei 16

Ogmund Finnsons vei 16, 4009 Stavanger, Norway
0.06 km afstand

Meer lezen
B. Christophersens gate 16

B. Christophersens gate 16, 4009 Stavanger, Norway
0.07 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Ogmund Finnsons vei 20 is gevestigd op Ogmund Finnsons vei 20, 4009 Stavanger, Norway, Stavanger. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

vast tarief ➜ gratis

  • Ogmund Finnsons vei 20 biedt 2 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Ogmund Finnsons vei 20 is een parkeerplaats van het type: Op straat, Openlucht.

  • Ogmund Finnsons vei 20 wordt beheerd door Stavanger Parkering KF.

Telefoon: +47 51 50 76 72

.


Meer parkeren in Stavanger Routebeschrijving Delen