Långedragsvägen 163 : Långedragsvägen 163, 426 74 Göteborg, Sweden


Beschikbare details van Långedragsvägen 163 :




Naam: Naam

Långedragsvägen 163

Adres: Adres

Långedragsvägen 163, 426 74 Göteborg, Sweden

Capaciteit: Capaciteit

14 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Op straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Göteborgs Stads Parkerings AB

Contact: Contact

+46 31 774 37 00

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Beperkingen Beperkingen
  • Geen beperkingen buiten de vermelde uren


Prijzen bij Långedragsvägen 163

Zomer: vast tarief (10:00-19:00) ➜ gratis
Zomer: max. parkeerduur 1h (10:00-19:00)
Winter: vast tarief ➜ gratis
gratis buiten de vermelde uren


Meer parkeren in Göteborg

Over Långedragsvägen 163 :

Långedragsvägen 163 is een parkeerlocatie aan Långedragsvägen 163, 426 74 Göteborg, Sweden in Göteborg, Zwitserland. Er zijn 14 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+46 31 774 37 00


Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend


In de buurt van Långedragsvägen 163:

Långedragsvägen 165b

Långedragsvägen 165b, 426 74 Göteborg, Sweden
0.03 km afstand

Meer lezen
Långedragsvägen 140

Långedragsvägen 140, 426 74 Göteborg, Sweden
0.07 km afstand

Meer lezen
Långedragsvägen 167b

Långedragsvägen 167b, 426 74 Göteborg, Sweden
0.07 km afstand

Meer lezen
Långedragsvägen 140

Långedragsvägen 140, 426 74 Göteborg, Sweden
0.08 km afstand

Meer lezen
Långedragsvägen 146

Långedragsvägen 146, 426 74 Göteborg, Sweden
0.1 km afstand

Meer lezen
Långedragsvägen 140

Långedragsvägen 140, 426 74 Göteborg, Sweden
0.12 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Långedragsvägen 163 is gevestigd op Långedragsvägen 163, 426 74 Göteborg, Sweden, Göteborg. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Zomer: vast tarief (10:00-19:00) ➜ gratis
Zomer: max. parkeerduur 1h (10:00-19:00)
Winter: vast tarief ➜ gratis
gratis buiten de vermelde uren

  • Geen beperkingen buiten de vermelde uren

  • Långedragsvägen 163 biedt 14 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Långedragsvägen 163 is een parkeerplaats van het type: Op straat, Openlucht.

  • Långedragsvägen 163 wordt beheerd door Göteborgs Stads Parkerings AB.

Telefoon: +46 31 774 37 00

.


Meer parkeren in Göteborg Routebeschrijving Delen