Millennium Parking : Βρανά 7, 115 25 Αθήνα, Greece


Dostępne informacje o Millennium Parking :




Nazwa: Nazwa

Millennium Parking

Adres: Adres

Βρανά 7, 115 25 Αθήνα, Greece

Typ parkingu: Typ parkingu

Poza ulicą / Garaż

Operator: Operator

Αριστείδης & Ιωάννης Μύζικας Ο.Ε.

Kontakt: Kontakt

+30 21 0692 5655

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–19:30
Wtorek: 08:00–19:30
Środa: 08:00–19:30
Czwartek: 08:00–19:30
Piątek: 08:00–19:30
Niedziela: Zamknięte

Płatności: Płatności

Obsługa parkingu

Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty
Limity wymiarów Limity wymiarów
  • Ograniczenie wysokości


Cennik Millennium Parking

Dzienny ➜ EUR 7.00


Więcej parkingów w Αθήνα

O Millennium Parking :

Millennium Parking to parking przy Βρανά 7, 115 25 Αθήνα, Greece w Αθήνα w Szwajcarii. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

+30 21 0692 5655


Godziny otwarcia :
Poniedziałek: 08:00–19:30
Wtorek: 08:00–19:30
Środa: 08:00–19:30
Czwartek: 08:00–19:30
Piątek: 08:00–19:30
Niedziela: Zamknięte


W pobliżu Millennium Parking:

Βρανά 12-14

Βρανά 12-14, 115 25 Αθήνα, Greece
0.01 km stąd

Czytaj więcej
Μυστακίδου 4

Μυστακίδου 4, 115 25 Αθήνα, Greece
0.06 km stąd

Czytaj więcej
Άντερσεν 2-4

Άντερσεν 2-4, 11525 Αθήνα, Greece
0.11 km stąd

Czytaj więcej
Άντερσεν 2

Άντερσεν 2, 11525 Αθήνα, Greece
0.12 km stąd

Czytaj więcej
Σεβαστουπόλεως 135

Σεβαστουπόλεως 135, 11526 Αθήνα, Greece
0.18 km stąd

Czytaj więcej
Σεβαστουπόλεως 131

Σεβαστουπόλεως 131, 11526 Αθήνα, Greece
0.26 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

Millennium Parking znajduje się pod adresem Βρανά 7, 115 25 Αθήνα, Greece, Αθήνα. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: 08:00–19:30
Wtorek: 08:00–19:30
Środa: 08:00–19:30
Czwartek: 08:00–19:30
Piątek: 08:00–19:30
Niedziela: Zamknięte

Dzienny ➜ EUR 7.00

  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty

  • Ograniczenie wysokości

  • Millennium Parking to parking typu: Poza ulicą, Garaż.

  • Parkingiem Millennium Parking zarządza Αριστείδης & Ιωάννης Μύζικας Ο.Ε..

Telefon: +30 21 0692 5655

.


Więcej parkingów w Αθήνα Pokaż trasę Udostępnij