Triq Sciortino 20 : Triq Sciortino 20, Haż-Żebbuġ, Malta


Dostępne informacje o Triq Sciortino 20 :




Nazwa: Nazwa

Triq Sciortino 20

Adres: Adres

Triq Sciortino 20, Haż-Żebbuġ, Malta

Pojemność: Pojemność

1 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Przy ulicy / Na wolnym powietrzu

Operator: Operator

Kunsill Lokali Ħaż-Żebbuġ

Kontakt: Kontakt

+356 2146 8181

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Udogodnienia Udogodnienia
  • Ładowanie samochodów elektrycznych
Ograniczenia Ograniczenia
  • Tylko pojazdy elektryczne
  • Wymagana tarcza parkingowa


Cennik Triq Sciortino 20

ryczałt ➜ bezpłatnie
maks. postój 3h


Więcej parkingów w Haż-Żebbuġ

O Triq Sciortino 20 :

Triq Sciortino 20 to parking przy Triq Sciortino 20, Haż-Żebbuġ, Malta w Haż-Żebbuġ w Szwajcarii. Ma 1 wyznaczonych miejsc postojowych. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

+356 2146 8181


Godziny otwarcia :
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę


W pobliżu Triq Sciortino 20:

Triq Sciortino

Triq Sciortino, Haż-Żebbuġ, Malta
0 km stąd

Czytaj więcej
Guze' Cardona

Guze' Cardona, Ħal Qormi, Malta
1.95 km stąd

Czytaj więcej
The Atrium

Giovanni Felice Street, BKR 3000 Birkirkara, Malta
2.67 km stąd

Czytaj więcej
Il-Gdida

Il-Gdida, SPB 6073 Ħal Qormi, Malta
2.94 km stąd

Czytaj więcej
Il-Vitorja

Il-Vitorja, SPB 6073 Ħal Qormi, Malta
2.99 km stąd

Czytaj więcej
Iz-Zinzel

Iz-Zinzel, SPB 6073 Ħal Qormi, Malta
2.99 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

Triq Sciortino 20 znajduje się pod adresem Triq Sciortino 20, Haż-Żebbuġ, Malta, Haż-Żebbuġ. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

ryczałt ➜ bezpłatnie
maks. postój 3h

  • Ładowanie samochodów elektrycznych

  • Tylko pojazdy elektryczne
  • Wymagana tarcza parkingowa

  • Triq Sciortino 20 oferuje 1 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • Triq Sciortino 20 to parking typu: Przy ulicy, Na wolnym powietrzu.

  • Parkingiem Triq Sciortino 20 zarządza Kunsill Lokali Ħaż-Żebbuġ.

Telefon: +356 2146 8181

.


Więcej parkingów w Haż-Żebbuġ Pokaż trasę Udostępnij