Tigné Point : Tigné Seafront, TP 01 Tas-Sliema, Malta


Dostępne informacje o Tigné Point :




Nazwa: Nazwa

Tigné Point

Adres: Adres

Tigné Seafront, TP 01 Tas-Sliema, Malta

Pojemność: Pojemność

2000 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Poza ulicą / Garaż

Operator: Operator

CT Park Limited

Kontakt: Kontakt

+356 2779 9277

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Płatności: Płatności

Płatność w kasie

Udogodnienia Udogodnienia
  • Miejsca dla niepełnosprawnych
Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje karty kredytowe
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty
Limity wymiarów Limity wymiarów
  • Maks. wysokość 4.00 m
  • Maks. waga 12,000 kg


Cennik Tigné Point

1h ➜ EUR 2.00
2h ➜ EUR 4.00
3h ➜ EUR 5.00
24h ➜ EUR 6.00


Więcej parkingów w Tas-Sliema

O Tigné Point :

Tigné Point to parking przy Tigné Seafront, TP 01 Tas-Sliema, Malta w Tas-Sliema w Szwajcarii. Ma 2000 wyznaczonych miejsc postojowych. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

+356 2779 9277


Godziny otwarcia :
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę


W pobliżu Tigné Point:

Ix - Xatt Ta´ Qui - Si - Sana 49

Ix - Xatt Ta´ Qui - Si - Sana 49, SLM3010 Tas-Sliema, Malta
0.37 km stąd

Czytaj więcej
Ix-Xatt ta' Tigne

Ix-Xatt ta' Tigne, SLM3010 Tas-Sliema, Malta
0.39 km stąd

Czytaj więcej
Triq ix-Xatt

Triq ix-Xatt, SLM1711 Tas-Sliema, Malta
0.55 km stąd

Czytaj więcej
Sliema Multi-Storey Car Park

High Street, SLM 1548 Tas-Sliema, Malta
0.61 km stąd

Czytaj więcej
The Palace and The Victoria Hotel

George Borg Olivier Street, SLM 1807 Tas-Sliema, Malta
0.96 km stąd

Czytaj więcej
Merchants Street

Merchants Street, VLT 1515 Valletta, Malta
1.04 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

Tigné Point znajduje się pod adresem Tigné Seafront, TP 01 Tas-Sliema, Malta, Tas-Sliema. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

1h ➜ EUR 2.00
2h ➜ EUR 4.00
3h ➜ EUR 5.00
24h ➜ EUR 6.00

  • Miejsca dla niepełnosprawnych

  • Akceptuje karty kredytowe
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty

  • Maks. wysokość 4.00 m
  • Maks. waga 12,000 kg

  • Tigné Point oferuje 2000 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • Tigné Point to parking typu: Poza ulicą, Garaż.

  • Parkingiem Tigné Point zarządza CT Park Limited.

Telefon: +356 2779 9277

.


Więcej parkingów w Tas-Sliema Pokaż trasę Udostępnij