8-ми Септември : Бледски Договор, 1000 Skopje, North Macedonia


Dostępne informacje o 8-ми Септември :




Nazwa: Nazwa

8-ми Септември

Adres: Adres

Бледски Договор, 1000 Skopje, North Macedonia

Pojemność: Pojemność

59 miejsc (+2 )

Typ parkingu: Typ parkingu

Poza ulicą / Na wolnym powietrzu

Operator: Operator

Ј.П Градски паркинг

Kontakt: Kontakt

+389 2 321 5566

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00–21:00
Wtorek: 07:00–21:00
Środa: 07:00–21:00
Czwartek: 07:00–21:00
Piątek: 07:00–21:00
Niedziela: 07:00–21:00

Płatności: Płatności

Obsługa parkingu

Udogodnienia Udogodnienia
  • Miejsca dla niepełnosprawnych
Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty


Cennik 8-ми Септември

1h (7:00-21:00) ➜ MKD 30.00
1 miesiąc (7:00-21:00) ➜ MKD 2000.00
Month (zarezerwowane) (7:00-21:00) ➜ MKD 6000.00
1 rok (7:00-21:00) ➜ MKD 20000.00


Więcej parkingów w Skopje

O 8-ми Септември :

8-ми Септември to parking przy Бледски Договор, 1000 Skopje, North Macedonia w Skopje w Szwajcarii. Ma 59 wyznaczonych miejsc postojowych. 2 z nich jest zarezerwowanych dla osób z niepełnosprawnością. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

+389 2 321 5566


Godziny otwarcia :
Poniedziałek: 07:00–21:00
Wtorek: 07:00–21:00
Środa: 07:00–21:00
Czwartek: 07:00–21:00
Piątek: 07:00–21:00
Niedziela: 07:00–21:00


W pobliżu 8-ми Септември:

Бледски Договор 8

Бледски Договор 8, 1000 Skopje, North Macedonia
0.14 km stąd

Czytaj więcej
Бледски договор / Булевар Партизански Одреди

Бледски договор / Булевар Партизански Одреди, 1000 Skopje, North Macedonia
0.22 km stąd

Czytaj więcej
Поликлиника Букурешт

Бледски Договор, 1000 Skopje, North Macedonia
0.28 km stąd

Czytaj więcej
Булевар Партизански Одреди

Булевар Партизански Одреди, 1000 Skopje, North Macedonia
0.39 km stąd

Czytaj więcej
Спортска Сала „Борис Трајковски“

Булевар 8ми Септември бр. 13, 1000 Skopje, North Macedonia
0.65 km stąd

Czytaj więcej
Хотел Александар Палас

Бул. 8-ми Септември бр.15, 1000 Skopje, North Macedonia
0.73 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

8-ми Септември znajduje się pod adresem Бледски Договор, 1000 Skopje, North Macedonia, Skopje. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: 07:00–21:00
Wtorek: 07:00–21:00
Środa: 07:00–21:00
Czwartek: 07:00–21:00
Piątek: 07:00–21:00
Niedziela: 07:00–21:00

1h (7:00-21:00) ➜ MKD 30.00
1 miesiąc (7:00-21:00) ➜ MKD 2000.00
Month (zarezerwowane) (7:00-21:00) ➜ MKD 6000.00
1 rok (7:00-21:00) ➜ MKD 20000.00

  • Miejsca dla niepełnosprawnych

  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty

  • 8-ми Септември oferuje 59 miejsc parkingowych dla pojazdów. 2 z tych miejsc jest zarezerwowanych dla osób z niepełnosprawnością.

  • 8-ми Септември to parking typu: Poza ulicą, Na wolnym powietrzu.

  • Parkingiem 8-ми Септември zarządza Ј.П Градски паркинг.

Telefon: +389 2 321 5566

.


Więcej parkingów w Skopje Pokaż trasę Udostępnij