Şoseaua Pavel D. Kiseleff 32 : Şoseaua Pavel D. Kiseleff 32, 014192 București, Romania


Dostępne informacje o Şoseaua Pavel D. Kiseleff 32 :




Nazwa: Nazwa

Şoseaua Pavel D. Kiseleff 32

Adres: Adres

Şoseaua Pavel D. Kiseleff 32, 014192 București, Romania

Pojemność: Pojemność

269 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Poza ulicą / Na wolnym powietrzu

Operator: Operator

Compania Municipala Parking Bucuresti S.A.

Kontakt: Kontakt

+40 374 887 796

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Płatności: Płatności

Bilet za szybą

Udogodnienia Udogodnienia
  • Miejsca dla niepełnosprawnych
Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje płatności mobilne
  • Akceptuje banknoty


Cennik Şoseaua Pavel D. Kiseleff 32

1h (8:00-20:00) ➜ RON 5.00
Postój długoterminowy: ryczałt (8:00-20:00) ➜ RON 30.00
bezpłatnie poza podanymi godzinami


Więcej parkingów w București

O Şoseaua Pavel D. Kiseleff 32 :

Şoseaua Pavel D. Kiseleff 32 to parking przy Şoseaua Pavel D. Kiseleff 32, 014192 București, Romania w București w Szwajcarii. Ma 269 wyznaczonych miejsc postojowych. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

+40 374 887 796


Godziny otwarcia :
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę


W pobliżu Şoseaua Pavel D. Kiseleff 32:

Pullman Bucharest World Trade Center

Piaţa Monreal, 011469 București, Romania
0.27 km stąd

Czytaj więcej
Bulevardul Expoziției

Bulevardul Expoziției, 011465 București, Romania
0.61 km stąd

Czytaj więcej
Șoseaua Nordului

Șoseaua Nordului, 077190 București, Romania
1.06 km stąd

Czytaj więcej
Soseaua Nordului

Soseaua Nordului, 014101 București, Romania
1.06 km stąd

Czytaj więcej
Șoseaua Nordului

Șoseaua Nordului, 077190 București, Romania
1.09 km stąd

Czytaj więcej
Șoseaua Nordului

Șoseaua Nordului, 077190 București, Romania
1.1 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

Şoseaua Pavel D. Kiseleff 32 znajduje się pod adresem Şoseaua Pavel D. Kiseleff 32, 014192 București, Romania, București. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

1h (8:00-20:00) ➜ RON 5.00
Postój długoterminowy: ryczałt (8:00-20:00) ➜ RON 30.00
bezpłatnie poza podanymi godzinami

  • Miejsca dla niepełnosprawnych

  • Akceptuje monety
  • Akceptuje płatności mobilne
  • Akceptuje banknoty

  • Şoseaua Pavel D. Kiseleff 32 oferuje 269 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • Şoseaua Pavel D. Kiseleff 32 to parking typu: Poza ulicą, Na wolnym powietrzu.

  • Parkingiem Şoseaua Pavel D. Kiseleff 32 zarządza Compania Municipala Parking Bucuresti S.A..

Telefon: +40 374 887 796

.


Więcej parkingów w București Pokaż trasę Udostępnij