Långedragsvägen 164 : Långedragsvägen 164, 426 74 Göteborg, Sweden


Dostępne informacje o Långedragsvägen 164 :




Nazwa: Nazwa

Långedragsvägen 164

Adres: Adres

Långedragsvägen 164, 426 74 Göteborg, Sweden

Pojemność: Pojemność

3 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Przy ulicy / Na wolnym powietrzu

Operator: Operator

Göteborgs Stads Parkerings AB

Kontakt: Kontakt

+46 31 774 37 00

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Ograniczenia Ograniczenia
  • Brak ograniczeń poza podanymi godzinami


Cennik Långedragsvägen 164

Lato: ryczałt (10:00-19:00) ➜ bezpłatnie
Lato: maks. postój 1h (10:00-19:00)
Zima: ryczałt ➜ bezpłatnie
bezpłatnie poza podanymi godzinami


Więcej parkingów w Göteborg

O Långedragsvägen 164 :

Långedragsvägen 164 to parking przy Långedragsvägen 164, 426 74 Göteborg, Sweden w Göteborg w Szwajcarii. Ma 3 wyznaczonych miejsc postojowych. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

+46 31 774 37 00


Godziny otwarcia :
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę


W pobliżu Långedragsvägen 164:

Långedragsvägen 162

Långedragsvägen 162, 426 74 Göteborg, Sweden
0.03 km stąd

Czytaj więcej
Långedragsvägen 160

Långedragsvägen 160, 426 74 Göteborg, Sweden
0.04 km stąd

Czytaj więcej
Långedragsvägen 179b

Långedragsvägen 179b, 426 74 Göteborg, Sweden
0.07 km stąd

Czytaj więcej
Långedragsvägen 179a

Långedragsvägen 179a, 426 74 Göteborg, Sweden
0.08 km stąd

Czytaj więcej
Mogatan 1

Mogatan 1, 426 76 Göteborg, Sweden
0.11 km stąd

Czytaj więcej
Långedragsvägen 154b

Långedragsvägen 154b, 426 74 Göteborg, Sweden
0.13 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

Långedragsvägen 164 znajduje się pod adresem Långedragsvägen 164, 426 74 Göteborg, Sweden, Göteborg. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Lato: ryczałt (10:00-19:00) ➜ bezpłatnie
Lato: maks. postój 1h (10:00-19:00)
Zima: ryczałt ➜ bezpłatnie
bezpłatnie poza podanymi godzinami

  • Brak ograniczeń poza podanymi godzinami

  • Långedragsvägen 164 oferuje 3 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • Långedragsvägen 164 to parking typu: Przy ulicy, Na wolnym powietrzu.

  • Parkingiem Långedragsvägen 164 zarządza Göteborgs Stads Parkerings AB.

Telefon: +46 31 774 37 00

.


Więcej parkingów w Göteborg Pokaż trasę Udostępnij