Institutul Clinic Fundeni : Șoseaua Fundeni 258, 022328 București, Romania


Dostupné informace o Institutul Clinic Fundeni :




Název: Název

Institutul Clinic Fundeni

Adresa: Adresa

Șoseaua Fundeni 258, 022328 București, Romania

Kapacita: Kapacita

20 míst

Typ parkoviště: Typ parkoviště

Mimo ulici / Pod širým nebem

Provozovatel: Provozovatel

Institutul Clinic Fundeni

Kontakt: Kontakt

+40 21 275 0500

Otevírací doba: Otevírací doba

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

Platby: Platby

Obsluha

Vybavení Vybavení
  • Místa pro invalidy
Jaké platební metody jsou přijímány? Jaké platební metody jsou přijímány?
  • Přijímá mince
  • Přijímá bankovky
Omezení Omezení
  • Pouze pro zákazníky
  • Pouze pro návštěvníky
Rozměrové limity Rozměrové limity
  • Výškové omezení


Další parkování ve městě București

O Institutul Clinic Fundeni :

Institutul Clinic Fundeni je parkoviště na adrese Șoseaua Fundeni 258, 022328 București, Romania ve městě București ve Švýcarsku. Má 20 vyznačených parkovacích míst. Otevírací dobu, ceny a podrobnosti o příjezdu najdete výše.

+40 21 275 0500


Provozní doba :
Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin


V okolí Institutul Clinic Fundeni:

Institutul Clinic Fundeni

Șoseaua Fundeni 258, 022328 București, Romania
0.16 km odsud

Číst dále
Lidl

Strada Gherghiței 5-7, 022512 București, Romania
1.13 km odsud

Číst dále
Carrefour Colentina - Dedeman Colentina

Șoseaua Colentina 426-426A, 021195 București, Romania
1.39 km odsud

Číst dále
Lidl

Strada Ziduri Între Vii 24, 023325 București, Romania
1.55 km odsud

Číst dále
Lidl

Șoseaua Pantelimon 161, 021599 București, Romania
2.17 km odsud

Číst dále
Kaufland

Șoseaua Colentina 6, 021153 București, Romania
2.21 km odsud

Číst dále



Často kladené otázky:

Institutul Clinic Fundeni se nachází na adrese Șoseaua Fundeni 258, 022328 București, Romania, București. Pro navigaci můžete použít tlačítko níže.

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

  • Místa pro invalidy

  • Přijímá mince
  • Přijímá bankovky

  • Pouze pro zákazníky
  • Pouze pro návštěvníky

  • Výškové omezení

  • Institutul Clinic Fundeni nabízí 20 parkovacích míst pro vozidla.

  • Institutul Clinic Fundeni je parkoviště typu: Mimo ulici, Pod širým nebem.

  • Institutul Clinic Fundeni provozuje Institutul Clinic Fundeni.

Telefon: +40 21 275 0500

.


Další parkování ve městě București Zobrazit trasu Sdílet